Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej

Konkurs - Przedsiębiorca społecznie zaangażowany

Email Drukuj PDF

Warmińsko – Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do udziału w konkursie „Przedsiębiorca społecznie zaangażowany”. Konkurs ma na celu promowanie uczciwych i odpowiedzialnych postaw przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje biznesy w poszanowaniu środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami ekologii, dbając o pracowników i będąc rzetelnym partnerem dla innych podmiotów.

Społeczna odpowiedzialność biznesu - CSR (Corporate Social Resposibility) jest koncepcją, zgodnie z którą przedsiębiorstwa na zasadzie dobrowolności, łączą zaangażowanie na rzecz kwestii społecznych i środowiskowych. W dobie kryzysu ekonomicznego postawa przedsiębiorcy społecznie zaangażowanego zasługuje na uznanie i promocję. Konkurs ma służyć także promocji tej idei wśród przedsiębiorców.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i wypełnienie wniosku aplikacyjnego. Wnioski można składać do 25 września 2012 do godz. 15.30 w sekretariacie WMARR lub w punktach kontaktowych w miastach powiatowych. Wnioski można także przesłać tradycyjna pocztą – decyduje data stempla. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie, który można pobrać ze strony WMARRu. Laureatów konkursu wyłoni kapituła złożona z przedstawicieli organizacji pracodawców, organizacji pracowników, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego, Urzędu Marszałkowskiego oraz organizacji pozarządowych. Konkurs skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw Warmii i Mazur, które posiadają siedzibę lub oddział na terenie naszego województwa.

Co można zyskać?

Laureaci konkursu otrzymają statuetki oraz tytuł „Przedsiębiorca społecznie zaangażowany 2012”. Ponadto laureaci wezmą udział w promocji projektu w mediach a także zostaną wyróżnieni w publikacji dotyczącej społecznej odpowiedzialności biznesu na Warmii i Mazurach, przy czym egzemplarze na potrzeby własnej promocji wyróżnionych przedsiębiorstw zostaną przekazane bezpłatnie.

 

Bliższych informacji udzielają:

Marta Piskorz, tel. 89 521 12 64, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Katarzyna Maria Bartnik, tel. 89 521 12 82, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz na stronie:  www.wmarr.olsztyn.pl

 

 

 

Gołdapskie Centrum Biznesu - Ośrodek Informacyjno-Konsutacyjny | Plac Zwycięstwa 16, 19-500 Gołdap