Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Spotkania informacyjne dla przedsiębiorców oraz skrzynka e-mail, na którą można przekazywać propozycje uproszczeń w zakresie systemu realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo

 

Ministerstwo Rozwoju organizuje cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców pn „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”.

W Olsztynie spotkanie odbędzie się w dniu 9 listopada br. o godzinie 11:00, w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ul. R. Prawocheńskiego 9.

W trakcie spotkania przedstawiona zostanie m.in.:

  • Oferta dla przedsiębiorców w ramach Programu Polska Wschodnia, 
  • Oferta Programu Inteligentny Rozwój w zakresie wszystkich etapów realizacji projektu,
  • Oferta Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla przedsiębiorców, 
  • Oferta dla przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Województwa Warmińsko-Mazurskiego,

Po spotkaniu uczestnicy będą mogli zasięgnąć bliższych informacji u ekspertów z instytucji zajmujących się bezpośrednio tematyką wsparcia dla przedsiębiorców. 

Spotkanie jest organizowane we współpracy z: Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Polskim Funduszem Rozwoju, Urzędem Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Stowarzyszeniem Top 500 Innovators oraz Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych Unii Europejskiej.

Rejestracji na spotkanie można dokonać za pośrednictwem strony internetowej: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-olsztyn. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ponadto, informuję, że Ministerstwo Rozwoju utworzyło skrzynkę e-mail o adresie Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. na którą można przekazywać propozycje uproszczeń w zakresie systemu realizacji programów operacyjnych na lata 2014-2020. 

Mile widziane będą wszystkie pomysły w zakresie poprawy istniejących lub zaproponowania nowych rozwiązań, które mogłyby wpłynąć na sprawniejsze realizowanie polityki spójności, a jednocześnie służyć redukcji obciążeń administracyjnych jej adresatów, czyniąc system realizacji bardziej przyjaznym. Prowadzona przez Ministerstwo Rozwoju identyfikacja potrzebnych uproszczeń jest prowadzona w kontekście ewentualnych zmian i dostosowań zarówno o charakterze legislacyjnym, jak i administracyjno-proceduralnym. 

Jednocześnie należy zaznaczyć, że na wskazany adres e-mail nie należy kierować kwestii problemowych odnoszących się do pojedynczych przedsięwzięć czy konkursów.

Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie powyższych informacji wśród przedsiębiorców z regionu, znajdujących się w Państwa bazach danych. 

Z poważaniem, 


Agnieszka Hut

 

Inspektor

 

Biuro Współpracy Terytorialnej

Departament Polityki Regionalnej

URZĄD MARSZAŁKOWSKI

WOJEWÓDZTWA

WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

 

10-554 Olsztyn

ul. Kościuszki 89/91

 

T: +48 89 521 93 38

F: +48 89 521 93 09

E:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W: www.wrota.warmia.mazury.pl

W: http://ewt.warmia.mazury.pl/

Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 16, 19-500 Gołdap