Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Warsztaty Inteligentne Specjalizacje

Email Drukuj PDF

 

Szanowni Państwo

W ramach badania potencjału innowacyjnego i rozwojowego przedsiębiorstw funkcjonujących w ramach inteligentnych specjalizacji województwa warmińsko-mazurskiego informujemy, że 6 marca 2015r. odbędzie się  drugie spotkanie warsztatowe z przedsiębiorcami, instytucjami naukowo-badawczymi i około biznesowymi:

  • dla specjalizacji „Drewno i meblarstwo” w Olsztynie, na terenie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego (ul. Władysława Trylińskiego 2). W godzinach od 12.30 do 15.30. Informacje i zaproszenie.
  •  dla specjalizacji „Ekonomia wodyw Elblągu, na terenie Elbląskiego Parku Technologicznego (ul. Stanisława Sulimy 1). Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00, a ich zakończenie planowane jest na godzinę 13.00. Informacje i zaproszenie.
  • dla specjalizacji „Żywność wysokiej jakości” w Ełku, na terenie Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku (ul. Podmiejska 5). Warsztaty rozpoczną się o godzinie 10.00, a ich zakończenie planowane jest na godzinę 13.00. Informacje i zaproszenie.

Głównym celem spotkania będzie wskazanie mocnych, słabych stron specjalizacji , a także szans i zagrożeń stojących przed podmiotami prowadzącymi działalność powiązaną z daną w/w specjalizacją. Zakładam, iż wyniki dyskusji  stanowić będą istotny element w pracach nad uszczegóławianiem RPO WiM 2014 – 2020 . Liczę także, iż będzie ono także okazją do nawiązania kontaktów .

Kontakt i potwierdzenie uczestnictwaAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Więcej szczegółów nt. specjalizacji, badania i planowanych spotkań znajdą Państwo na stronie Wykonawcy: http://geoprofit.eu//index.php?page=Specjalizacje-Warmii-i-Mazur-2

Badaniem ze strony Wykonawcy kieruje dr hab. Wojciech Dziemianowicz prof. UW (tel. 601 801 490, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

 

 

 

Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 16, 19-500 Gołdap