Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

JAK EFEKTYWNIE ZARZĄDZAĆ KAPITAŁEM LUDZKIM - SPOTKANIE DLA OLSZTYŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Email Drukuj PDF

Jak wiarygodnie zmierzyć kapitał ludzki firmy? Jak wykorzystać potencjał pracowników w budowaniu strategii biznesowej? Na te i wiele innych pytań przedsiębiorców odpowiedzą eksperci PARP i SGH, którzy zaprezentują Narzędzie NKL, powstałe w ramach projektu "Kapitał Ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa". 

Narzędzie ma formę arkusza kalkulacyjnego (Exel), jest uniwersalne i proste w obsłudze. Dzięki niemu przedsiębiorcy w łatwy sposób mogą zmierzyć wartość kapitału ludzkiego swojej firmy, zaprojektować zmiany i zwiększyć efektywność pracy. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu NKL firmy będą mogły kontrolować koszty personalne przedsiębiorstwa, efektywniej wykorzystywać potencjał pracowników i podejmować trafne decyzje menedżerskie.

Spotkanie informacyjne adresowane jest do przedsiębiorców, managerów oraz dyrektorów działów kadr - przedstawicieli wszystkich firm, niezależnie od ich wielkości. Uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje o Narzędziu oraz instrukcje wykorzystania go w swoich firmach. Spotkanie, które poprowadzą eksperci PARP i SGH, będzie również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń związanych z zarządzaniem personelem w przedsiębiorstwie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 5 grudnia 2014 r. w Olsztynie, w siedzibie Fundacji „Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach” przy placu Bema 3, lok. 1. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy się zarejstrować. Wszelkie informacje o nadchodzących spotkaniach informacyjnych NKL – terminy, program oraz formularz rejestracyjny – znajdują się na stronie http://nkl.parp.gov.pl/index/index/266.

 

 

Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 16, 19-500 Gołdap